Zamówienie eleganckiej fotoksiążki

Proponuję okładkę Cameo oprawioną w ekoskórę (droższa wersja) lub tkaninę introligatorską (wersja tańsza). W oprawie Cameo  na środku okładki umieszczone jest zdjęcie. Okładka Cameo dobrze pasuje do fotoksiążek ślubnych.

 

Fotoksiążki ślubne dobrze wyglądają w formacie 28x21 pion (A4 pionowa) lub kwadrat 28x28 cm.

Proponuję okładkę Cameo oprawioną w ekoskórę (droższa wersja) lub tkaninę introligatorską (wersja tańsza). W oprawie Cameo  na środku okładki umieszczone jest zdjęcie. Okładka Cameo dobrze pasuje do fotoalbumów ślubnych które bardzo często nazywwane są jako photoalbum . Są bardzo atrakcyjnie wyglądające fotoalbumy, które w przyszłości będą stanowić bardzo cenna pamiątkę.

 
Jeśli zdecyduje się Pani na określony format i typ oprawy oraz poda mi ilość zdjęć, jaką Pani zamierza przysłać – będę mógł zrobić wstępny kosztorys (zależy od formatu, rodzaju okładki, ilości stron).
 

Następnym krokiem będzie przesłanie zdjęć – sprawdzimy czy ich jakość jest właściwa. Zdjęcia najprościej jest przesłać za pomocą naszego formularza. Wystarczy zaznaczyć zdjęcia na swoim komputerze i przeciągnąć je do okna w formularzu. Można też kliknąć w znak " + " w formularzu a wtedy uruchomi się okno na komputerze do wskazania zdjęć. Po wciśnięciu przycisku "Wyślij" zdjęcia są automatycznie pakowane do formatu ZIP i umieszczane serwerze z którego możemy je pobrać.


Następnie zaprojektujemy kilka pierwszych stron, aby mogła się Pani odnieść do kolorystyki tła, układu zdjęć itp. Po ustaleniu Pani oczekiwań przyślemy projekt całej fotoksiążki do oceny. Będzie Pani mogła także wskazać na której stronie i jaki chciałaby Pani umieścić tekst. Dobór tekstów jest sprawą bardzo indywidualną stąd trudno nam w tym zakresie szczególnie pomóc.
 

Po dokonaniu ewentualnych poprawek oraz wstawieniu tekstów otrzyma Pani kolejny projekt do ostatecznej akceptacji.