Jak wybrac suknie slubną

Nie ryzykuj, że w czasie ślubu będziesz czuła się niewygodnie, a później będziesz ubolewać nad swoim wyborem, za każdym razem, gdy będziesz spoglądać na swoje zdjęcia ślubne. Z kolei suknie ślubne z podwyższoną talią mają spódnicę rozpoczynającą się tuż pod biustem. Zazwyczaj są wykonane z jasnego, lejącego się materiału. Niestety nie pasują do każdego typu figury. Idealnie sprawdzą się na ślub w swobodnej, nieoficjalnej atmosferze, a także wtedy, gdy planujemy wesele w klimacie tropikalnym.

 

Zanim jeszcze rozpoczniesz szukanie idealnej sukni ślubnej, poczytaj trochę o sukienkach. Należy mieć bowiem zawsze choć trochę wiedzy o sukienkach, zanim wybierzesz się do salonu sukien ślubnych. Istnieje wiele ślubnych czasopism, książek i stron internetowych, które dostarczają mnóstwo informacji.

fotoksiążka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: zdjęcia ślubne

 

Pamiętaj, że suknia ślubna powinna pasować do Twojej sylwetki. Możesz przeglądać strony internetowe i fora dyskusyjne, aby dowiedzieć, jaka suknia będzie pasować do Twojej figury. Balowe suknie mają bardzo szerokie spódnice i ogólnie będzie pięknie pasować do Twoje figury, chyba, że panna młoda jest bardzo drobna i mała. W tym przypadku suknia może przytłoczyć filigranową pannę młodą. Balowe suknie mogą być z krynoliną, wtedy trzeba dodatkowo troszczyć się o swoją suknię. Z kolei suknia A  ma zwykle dopasowany gorset z delikatnie rozszerzającą się spódnicą, która ma utworzyć kształt „A”. Najlepiej pasuje do szczupłej, wysokiej panny młodej. Z kolei obcisła sukienka do kolan będzie pasować do drobnych pań. Nie powinna być noszona przez panny młode, które nie lubią swojej budowy ciała. Ta suknia nie ukrywa bowiem żadnych wad. Jeśli myślisz, że Twoje uda lub pośladki są zbyt duże, będziesz nieszczęśliwa, gdy wybierzesz taką suknię. Nie kupuj jej tylko dlatego, że podoba Ci się taki styl. Nie ryzykuj, że w czasie ślubu będziesz czuła się niewygodnie, a później będziesz ubolewać nad swoim wyborem, za każdym razem, gdy będziesz spoglądać na swoje zdjęcia ślubne. Z kolei suknie ślubne z podwyższoną talią mają spódnicę rozpoczynającą się tuż pod biustem. Zazwyczaj są wykonane z jasnego, lejącego się materiału. Niestety nie pasują do każdego typu figury. Idealnie sprawdzą się na ślub w swobodnej, nieoficjalnej atmosferze, a także wtedy, gdy planujemy wesele w klimacie tropikalnym. Są również doskonałe dla narzeczonych w ciąży, ponieważ zapewniają dodatkowe miejsce w talii, dzięki temu są znakomitym wyborem. Ponadto taka sukienka nie zwraca takiej uwagi na brzuch, jak w przypadku sukienki z niższą talią.