Nowoczesny album fototograficzny

Fotoksiążka to album ze zdjęciami. Zdjęcia jednak nie są wklejane czy wsuwane w foliowe przegródki, a drukowane w jakości książkowej. Fotoksiążka to świetna alternatywa dla staromodnych albumów i zarazem dobry sposób na przywracanie wspomnień.

 

Pamiętamy czasy wywoływania zdjęć z trzydziesto-sześcio klatkowej kliszy, oczekiwanie tydzień na fotografie, a potem pospieszne przeglądanie u fotografa. Ten mały pliczek zdjęć pieczołowicie rozmieszczało się w rodzinnym albumie. Teraz mało kto decyduje się na wywołanie zdjęć, których ze względu na cyfryzację mamy w podręcznych komputerach tysiące. Prowadzi to do tego, że bardzo rzadko przeglądamy te pamiątkowe zdjęcia, bo komu by się chciało oglądać pięćset zdjęć z wakacji. W odpowiedzi na nowoczesną fotografię wymyślono równie nowoczesne albumy do zdjęć, a mianowicie fotoksiążki opisane na stronie www.foto-rynek.pl.
 

Foto książka to album ze zdjęciami na stronie foto projekt. Zdjęcia jednak nie są wklejane czy wsuwane w foliowe przegródki, a drukowane w jakości książkowej. Zamawiając taką fotoksiążkę musimy uruchomić na naszym komputerze program do edycji albumu. Wybieramy tło stron, dodajemy opisy, ustawiamy rozmiary zdjęć. Możemy wybrać kolor i fakturę okładki albumu, a nawet zażyczyć sobie dowolne tłoczenie na okładce. Cena takiej fotoksiążki zależna jest zwykle od formatu, a także ilości stron. Fotoksiążka to świetna alternatywa dla staromodnych albumów i zarazem dobry sposób na przywracanie wspomnień.